Jei turite klausimų, rašykite čia.

Aurelija Plūkė
Aurelija Plūkė

Sveiki, esu Aurelija,

Esu grybų pasaulio ekspertė, edukatorė, tinklaraštininkė ir mikologė mėgėja. Nors mano išsilavinimas ir profesinė veikla neturi nieko bendro su grybais, gamta domėjausi nuo vaikystės, grybauti irgi kaip daugeliui teko ne kartą. Bet grybų pasaulis labiausiai sužavėjo išgirdus kelis pranešimus (vienas jų vadinosi „Kaip grybai išgelbės pasaulį“), kurie man atvėrė duris į šį paslaptingą ir visiškai nepažintą pasaulį. Nuo to laiko negaliu nustoti juo domėtis ir apie jį mokytis, o grybai užima vis didesnę mano laiko dalį.

Mikologijos (tai mokslas apie grybus) kursą baigiau VU Gamtos tyrimų centre. Kremtu visas prieinamas knygas apie grybus, mokausi iš Lietuvos (esu „Sengirės“ fondo ambasadorė) ir užsienio ekspertų. Tai pat pati tyrinėju bei ieškau informacijos visais įmanomais kanalais. Užsiimu grybų fotografija bei kuriu įdomų turinį apie grybų pasaulio įdomybes. Noriu ir kitiems atskleisti, kad grybų pasaulis yra žymiai įdomesnis, nei tik keli valgymui renkami grybai.

Šiaip profesiniame gyvenime daug metų teko vadovauti skirtingoms organizacijoms, dirbu su neformaliu ugdymų, socialinių paslaugų vystymų, kultūriniais ir edukaciniais projektais. Tad mielai apjungiu skirtingas disciplinas, ieškau įdomių formatų, kurie padėtų kiekvienam grybus pamatyti iš naujos perspektyvos. Kitaip tariant, mano misija – skleisti sporas po pasaulį bei žmones ir plačiai atverti duris į grybų pasaulį!

Apie mane ir grybus daugiau išgirskite ir skaitykite šiuose interviu ir pokalbiuose:

Gauk grybų pasaulio naujienas

Aurelija Plūkė
Aurelija Plūkė


Bendraukime


Aurelija Plūkė || +37060766563 || aurelija@grybupasaulis.lt