Jei turite klausimų, rašykite čia.

Aurelija Plūkė
Aurelija Plūkė

Sveiki, esu Aurelija,

Esu grybų pasaulio ekspertė, edukatorė, tinklaraštininkė ir mikologė mėgėja. Nors mano išsilavinimas ir profesinė veikla neturi nieko bendro su grybais. Bet gamta visada buvo šalia ir viskuo, kas aplinkui auga ir kruta domėjausi nuo vaikystės. Grybauti taip pat teko ne kartą, visad žinojau pagrindinius valgomus grybus. Bet grybų pasaulis mane visiškai sužavėjo apie grybus sužinojus daugiau. Tada jau pati pradėjau fotografuoti grybus, jais domėtis ir ieškoti informacijos. Savo atrastomis istorijomis iš grybų pasaulio pradėjau dalintis savo socialiniuose tinkluose ir kitais formatais. Dabar grybai užima vis didesnę mano laiko dalį.

Mikologijos (tai mokslas apie grybus) kursą baigiau VU Gamtos tyrimų centre. Kremtu visas prieinamas knygas apie grybus, mokausi iš Lietuvos ir užsienio ekspertų. Tai pat pati tyrinėju bei ieškau informacijos visais įmanomais kanalais. Užsiimu grybų fotografija bei kuriu įdomų turinį apie grybų pasaulio įdomybes. Noriu ir kitiems atskleisti, kad grybų pasaulis yra žymiai įdomesnis, nei tik keli valgymui renkami grybai. 

Šiaip profesiniame gyvenime daug metų teko vadovauti skirtingoms organizacijoms, dirbu su neformaliu ugdymų, kultūriniais ir edukaciniais projektais, vystau savo verslą. Tad mielai apjungiu skirtingas disciplinas, ieškau įdomių formatų, kurie padėtų kiekvienam grybus pamatyti iš naujos perspektyvos. Kitaip tariant, mano misija – skleisti sporas po pasaulį bei žmones ir plačiai atverti duris į grybų pasaulį!

Apie mane ir grybus daugiau išgirskite ir skaitykite šiuose interviu ir pokalbiuose:

Gauk grybų pasaulio naujienas

Aurelija Plūkė
Aurelija Plūkė


Bendraukime


Aurelija Plūkė || +37060766563 || aurelija@grybupasaulis.lt